26 NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.09.2022

1. Zbliża się czas Misji św. w naszej parafii. Rozpoczniemy je 8 października. Już dzisiaj tak zaplanujmy  nasze zajęcia, aby móc jak najwięcej z nich skorzystać.
  2. W czwartek będziemy przeżywać święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w piątek, wspomnienie św. Hieronima, a w sobotę, wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus.
  3. Chcących spotkać się z Bogiem, zapraszamy na codzienną adorację od godz. 17.00, w piątek od 14.30.
  4. W środę o 15.00 zapraszamy na modlitwę przy pomniku św. Jana Pawła II w ramach akcji Koronka na ulicach miast i wsi.
  5. Od soboty rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Zachęcamy całe rodziny do udziału w tej pięknej modlitwie w kościele, a także do odmawiania różańca w domach.
  6. Różaniec będzie przed Mszą św. wieczorną codziennie o 17.00, w niedziele i piątki o 15.00. Prosimy tak zaplanować czas, aby zostać na Mszę św. Maryja prowadzi nas w Różańcu do Jezusa w Eucharystii. Prosimy wyznaczone grupy o poprowadzenie modlitwy. W tym tygodniu:
Sobota1 październikRóże Matek
Niedziela2 październikTP WSD