https://photos.app.goo.gl/DcSHqMYWPccmbA5p8

Dzieci pierwszokomunijne wraz z rodzicami przeżywały swoją pielgrzymkę dziękczynną do sanktuarium bł. Karoliny Kózkówny w Zabawie. Nasze wspólne pielgrzymowanie rozpoczęliśmy od odwiedzenia rodzinnego domu bł. Karoliny. Następnie udaliśmy się do Wioski Galicyjskiej oraz na miejsce męczeństwa błogosławionej, gdzie mogliśmy jeszcze głębiej poznać jej życie, wiarę i niezwykłe świadectwo odwagi oraz czystości serca. W samym sanktuarium wysłuchaliśmy opowieści przewodnika o życiu bł. Karoliny, a najważniejszym momentem całego dnia była wspólnie przeżyta Eucharystia. Na zakończenie nie zabrakło pysznego obiadu, gry terenowej oraz lodów, które zasponsorował Ksiądz Proboszcz. Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas, modlitwę, radość i piękne świadectwo wiary.

Kategorie: AKTUALNOŚCI