AKTUALNOŚCI
https://photos.app.goo.gl/DcSHqMYWPccmbA5p8 Dzieci pierwszokomunijne wraz z rodzicami przeżywały swoją pielgrzymkę dziękczynną do sanktuarium bł. Karoliny Kózkówny w Zabawie. Nasze wspólne pielgrzymowanie rozpoczęliśmy od odwiedzenia rodzinnego domu bł. Karoliny. Następnie udaliśmy się do Wioski Galicyjskiej oraz na Dowiedz się więcej