UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA

27 czerwiec 2021 | 11:00 am - 12:00 pm

W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość NMP Nieustającej Pomocy, patronalną uroczystość naszej parafii. Msze święte o 6.30, 8.00, 9.30 , 11.00 – suma odpustowa i 15.00. Jest to dzień imienin naszej Patronki!.
Zapraszamy szczególnie na sumę odpustową na 11.00. Prosimy o udział w procesji dzieci z kwiatami, dzwoniące dzwonkami, dzieci pierwszokomunijne jak również starszych ze sztandarami i feretronami.

W dzień odpustu, przy kościele, parafialny oddział Caritas będzie sprzedawał tradycyjne cukierki odpustowe. Cukierki prosto od producenta – świeże i smaczne. W tym roku pragniemy połączyć nasze świętowanie z pomocą charytatywną dla naszego Domu Opieki, w formie zabawy fantowej. Prosimy o przynoszenie fantów na nagrody – prosimy, aby były to rzeczy nowe, niezniszczone. Fanty można składać do środy w zakrystii po Mszy Świętej lub w biurze Caritas.